27 Lutego 2020

Akademia Liderów Oświaty Szkoły Uczącej Się była wyjątkowym przedsięwzięciem edukacyjnym, dzięki któremu prawie 1000 dyrektorów i dyrektorek szkół  i przedszkoli oraz szkolnych liderów nauczania i kierowników świetlic szkolnych nabyło unikalne kompetencje w zakresie przywództwa edukacyjnego i wprowadzania zmian w swoich szkołach.

Przykłady dobrych praktyk - wolontariat, Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie
27 Stycznia 2020

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z przewodnikami oraz filmami, prezentującymi dobrą praktykę w zakresie kształtowania wybranych kompetencji kluczowych.

28 Listopada 2019

Akademia Liderów Oświaty Szkoły Uczącej się dobiega końca. Z tej okazji zaplanowano cykl konferencji, których celem była wymiana dobrych praktyk między uczestnikami projektu. Ostatnie wydarzenie miało miejsce 7 i 8 listopada 2019 r. W hotelu Holiday Park spotkało się prawie 200 osób zaangażowanych w ideę szkoły uczącej się.

27 Listopada 2019

Za nami cykl webinariów.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i uczestniczkom za udział oraz aktywność na czacie.

Osoby, którym nie udało się obejrzeć webinarium na żywo lub które chciałyby obejrzeć webinarium jeszcze raz, serdecznie zapraszamy na kanał Centrum Edukacji Obywatelskiej na youtubie.

13 Listopada 2019
Drogie, Drodzy,
 
dziękujemy Wam wszystkim za ponad dwa lata wspólnej pracy w Akademii Liderów Oświaty Szkoły Uczącej Się, za wspólne doświadczenia i naukę, za nowe wyzwania i naprawdę ciekawe rozmowy. Poznanie Was  było bardzo rozwijającym i kształcącym doświadczeniem.
 

Strony